Aktualności

Juniorzy Starsi bez awansu do finałów

Drużyna zielonogórska przystąpiła do turnieju po  pechowej podróży do Sopotu. SKM BUS miał kolizję drogową, na szczęście obyło się bez większych obrażeń wśród zawodników i trenerów. Decyzja, że drużyna przystąpi do turnieju zapadła w piątek 8 lutego rano. Oznaczało to że zielonogórzanie niemal prosto z drogi zagrają pierwszy mecz. Awansować się nie udało, przegraliśmy wszystkie trzy spotkania.

 

W dwóch pierwszych meczach zielonogórzanie odnosili wyniki:

SKM Zastal - KS Rosa-Sport Radom   54 - 76

Punkty dla SKM Zastal Zielona Góra:

Busz Michał 7
Kordel Igor 3
Siminski Michał 3
Szymański Konrad 6
Morgiel Jakub 2
Szpakowski Łukasz 1
Góreńczyk Miłosz 6
Mąkowski Kacper 25
Dymiński Wojtek 1

 

 

SKM Zastal - Trefl Sopot  72 - 98

Punkty SKM Zastal:

Busz 9

Kordel 5

Siminski Michał 3

Szymański 4

Morgiel 4

Góreńczyk 8

Mąkowski 27

Dymiński 12

 

 

W ostatnim meczu turnieju półfinałowego SKM Zastal przegrał z GKT Gliwice 86 - 102
To był ostatni mecz tego sezonu naszej drużyny.
Zarówno zielonogórzanie jak i gliwiczanie stracili szanse na awans do finałów przegrywając dwa poprzednie mecze z Radomiem oraz Sopotem ale spotkanie trzeba było rozegrać.

Turniej wygrała KS Rosa Sport Radom która rozgromiła Trefl Sopot 83 - 52. Drugie miejsce dla sopocian i to te drużyny pojadą na turniej finałowy.

Zawodnik SKM Zastal Kacper Mąkowski wybrany został do pierwszej piątki turnieju natomiast Miłosz Góreńczyk otrzymał wyróżnienie gracza drużyny.Naszej ekipie oraz trenerom Artur Cielma Paweł Kuciemba dziękujemy za postawę w całym sezonie, za poświęcenie, zaangażowanie, walkę na parkiecie a przede wszystkim godne reprezentowanie klubu SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra i Miasto Zielona Góra / Official account