2 Lipca w Zielonej Górze – „Szyjemy sport na miarę z Eneą”

2 Lipca w Zielonej Górze – „Szyjemy sport na miarę z Eneą” – czyli sportowy początek wakacji w mistrzowskim wydaniu. W tym roku początek lipca w zachodniej części kraju zapowiada się niezwykle aktywnie.

Już wkrótce mistrzowie sportu: Krzysztof Ignaczak, Cezary Trybański i Marcin Lijewski razem z marką Enea wyruszą w trasę by zaprosić Was na wspólny trening trzech najpopularniejszych dyscyplin halowych. „Szyjemy Sport na miarę z Eneą” to idealna okazja żeby po pandemicznej przerwie powrócić do wspólnych zajęć fizycznych oraz w aktywny sposób zainaugurować wakacje. Podczas wspólnych zajęć, łączących w sobie elementy treningu trzech dyscypliny – siatkówki, piłki ręcznej i koszykówki uczestnicy spotkania, oprócz niezbędnych technicznych wskazówek, otrzymują bezcenną dawkę mistrzowskiego doświadczenia oraz unikatową lekcję sportowej postawy, cechującą największych sportowców.

Oprócz sportowych atrakcji nie zabraknie również miejsca na wspólne zdjęcia i autografy, a na zakończenie każdego z campów czeka konkurs umiejętności indywidualnych w wielkim sportowym „skills challenge”. Oprócz atrakcji typowo sportowych nasi mistrzowie przygotowali również specjalne podarunki dla wszystkich uczestników – każdy kto weźmie udział w treningu otrzyma specjalną campową koszulkę oraz worek treningowy.

Żeby wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu należy tylko wejść na stronę internetową: www.szyjemysportnamiare.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Impreza jest w pełni darmowa, zarówno dla uczestników, jak i dla osób towarzyszących.

Terminy oraz lista miast na trasie akcji „Szyjemy sport na miarę z Eneą”

piątek – 02.07 – Zielona Góra

sobota – 03.07 – Leszno

niedziela – 04.07 – Poznań

poniedziałek – 05.07 – Gniezno

wtorek – 06.07 – Bydgoszcz

środa – 07.07 – Piła

czwartek – 08.07 – Drawsko Pomorskie

piątek 09.07 – Szczecin

sobota – 10.07 – Świnoujście

niedziela – 11.07 – Rewal