Świetny mecz Juniorów U17. Lider pokonany. Komplet wyników z weekendu

LIGA JUNIORÓW U17

To była prawdziwa koszykarska bitwa.

Mnóstwo sił, energii i poświęcenia zostawili w niedzielę na parkiecie Juniorzy SKM Zastal U17 . Opłaciło się. LIDER rozgrywek Śląsk Wrocław pokonany 98 – 72
Mało tego podopieczni trenera Marka Hossy odrobili z pokaźną nawiązką stratę z pierwszej rundy.
Robota PETARDA . Wielkie brawa chłopaki !!!

III LIGA Mężczyzn i Liga Kadetów

Miniona sobota na Amelii należała do trenerów Marka Hossy i Artura Cielmy i ich drużyn III ligi i Kadetów II U15.

Trzecioligowcy po ładnym energetycznym meczu pokonali gości ze Zgorzelca. Wygrana dała nam awans na 5 lokatę w tabeli. Natomiast Kadeci II r. 2009 ulegli z Sudetami Jelenia Góra. Oczywiście druga drużyna Kadetów SKM Zastal gra w lidze U15 wiec są to chłopcy młodsi od rywali. Nie zmienia to faktu, że walczą, nie odpuszczają i wyrwali już kilka zwycięstw w tym sezonie.

III Liga – SKM Zastal Zielona Góra – PGE Turów Zgorzelec 91 : 70

Statystyki:

http://www.dzkosz.wroclaw.pl/…/skm-zastal–zielona-gora…

Liga KADETÓW U15 – SKM Zastal II Zielona Góra – KS Sudety Jelenia Góra 52 : 85

Statystyki:

http://www.dzkosz.wroclaw.pl/…/skm-zastal-ii-zielona…

Na wyjeździe grały Młodziczki U13.

Relacja trenera Bartka Przybyły: Po zaciętym i pełnym emocji meczu niestety ulegamy zespołowi ze Wschowy 63-87 Dziewczyny przez cały mecz mocno walczyły i nie pozwalały odejść rywalkom z wynikiem. Niestety chwila dekoncentracji i kilka głupich strat w końcówce meczu pozwoliło przeciwniczkom na łatwe punkty co przesądziło o losach spotkania.

II LIGA Mężczyzn

Przegrywamy wyjazdowe spotkanie w drugiej lidze z BC Swiss Krono Żary 71 -80.Przez niemal cały mecz wynik oscylował wokół remisu. Drużyna z Żar odskoczyła nam w ostatniej czwartej kwarcie. Ilian Wegrowski zdobył w tym meczu 29 punktów co jest jego rekordem w drugiej lidze, miał też po 4 asysty i zbiórki. Rafał Szpakowski kończył mecz z 13 punktami i 6 asyst. Tobiasz Dydak 15 punktów i 9 zbiórek.

II LIGA (Kolejka 14)

KS 27 Katowice – Aldemed SKM Zastal 89 – 55

Liga Kadetów U15

Tempa nie zwalniają Kadeci U15 SKM Zastal. Drużyna trenera Grzegorza Kukiełki rozbiła na wyjeździe Gwardię Wrocław 129 – 43. Było to kolejne 12 zwycięstwo w lidze. Z kompletem punktów prowadzimy w ligowej tabeli.