Po Nowym Roku wraciliśmy do rozgrywek.

Terminarz gier ligowych nie pozwala na dłuższą przerwę. Przed Nowym Rokiem i zaraz po ostatnie mecze rundy zasadniczej grali Juniorzy Starsi. Na własnym parkiecie ograli Nysę Kłodzko na wyjeździe rozbili Sudety Jelenia Góra. Do końca rundy pozostał im jeden mecz w Śląsku Wrocław.

W II lidze kapitalny ale minimalnie przegrany mecz z mocną i doświadczoną Obra Kościan.

Wyjazdowe zwycięstwa Kadetów I oraz Kadetów II.

II LIGA

Zwroty akcji, walka i energia czyli świetny ale niestety przegrany mecz naszych drugoligowców. Doświadczona Obra Kościan minimalnie lepsza w pojedynku 16 kolejki II ligi koszykówki męskiej ale sam mecz mógł się podobać. W trzeciej i czwartej kwarcie po kapitalnych akcjach Rafała Szpakowskiego, Iliana Wegowskiego i Przemka Nowickiego uzyskaliśmy przewagę 11 oczek jednak następnie RUNu gości nie udało się powstrzymać. Dobre zawody. Brawa za walkę.

Aldemed SKM Zastal Zielona Góra- Obra Kościan 75-79

Wyjazdowe zwycięstwa Kadetów I i Kadetów II

Na wyjazdach świetnie spisały się zespoły Kadetów I oraz II SKM Zastal. Starsi r. 2008 odniósł 13 wygraną w lidze pokonując tym razem zespół ze Szczawna Zdrój 92-72. Team trenera Grzegorza Kukiełki jest nadal bez porażki i przewodzi w ligowej tabeli. Młodszy zespół Kadetów Zastalu r. 2009 również na parkiecie przeciwnika pokonał Gimbasket Wrocław aż 102 – 42. Chłopaki Artura Cielmy zwycięsko z parkietu schodzili dziś po raz 6 a grają w rozgrywkach jako zespół młodszy. Świetne rozpoczęcie Nowego Roku . Ogromne brawa !

LIGA JUNIORÓW U17 – Dwa zwycięstwa naszych ekip !

   UKS Gimbasket Wrocław – SKM Zastal Zielona Góra        52:92

SKM Zastal II Zielona Góra – KS Sudety Jelenia Góra        95:58

LIGA MŁODZIKÓW U13

SKM Zastal Zielona Góra – Śląsk II Wrocław 80 – 25