Kończymy złą passe w II lidze i wygrywamy w Siechnicach. Kapitalny mecz Juniorów I – Górnik Wałbrzych na łopatkach. Grały również kadetki U15. Komplet wyników

Fantastyczne zakończył się weekend rozgrywek na Amelii. Juniorzy SKM Zastal U17 rozegrali kapitalne spotkanie i pokonali wyraźnie Górnika Wałbrzych 98 – 64. Co bardzo ważne chłopaki odrobili stratę z pierwszego meczu w Wałbrzychu. Może mieć to kolosalne znaczenie w końcowym układzie tabeli i awansie do kolejnych etapów rozgrywek Mistrzostw Polski U17.

Brawa dla całego TEAMU: Mikołaja S. Mikołaja G. Jakuba, Mateusza M. Mateusza T. Dawida, Rafała, Jakuba B. Jakuba K. Jakuba B. Bartosza M. Bartosza Ch i trenera Marka Hossy .

II LIGA MĘŻCZYZN

W sobotę 14 stycznia złą passę meczów w II lidze przerwali podopieczni trenera Dawida Mazura. W wyjazdowym spotkaniu w Siechnicach wyrwali zwycięstwo w II połowie spotkania.

KKS Siechnice – SKM Zastal Zielona Góra 64 -77

Była to 17 kolejka rozgrywek.

Po meczu trener Dawid Mazur powiedział:

Zaczęliśmy źle od kilku niecelny rzutów. Później wyszliśmy na prowadzenie, ale to jednak nie była nasza gra. W drugiej połowie zaczęliśmy inaczej grać. Przede wszystkim rozsądniej, a to pozwoliło w trzeciej kwarcie odrobić straty i później wyjść na prowadzenie.

Partnerem drużyny drugoligowej jest Aldemed Centrum Medyczne Sp z o.o.

Zaraz po meczu Tobiasz Dydak w RZG Sport

W innych sobotnich meczach również padały dla nas dobre wyniki:

W Lidze kadetów U15 nasz drugi zespół z r. 2009 pokonał MKS Gwardia Wrocław aż 99:28

Statystyki:

Natomiast w III lidze po ciekawym meczu pokonaliśmy WSTK Wschowa 85 – 78

Statystki:

W niedzielę 15 stycznia Kadetki SKM Zastal U15 zagrały ze Ślęzą Wrocław a Juniorzy II po dobrym meczu wywieźli zwycięstwo z ciężkiego terenu w Kłodzku.

LIGA KADETEK U15

SKM Zastal Zielona Góra – 1KS Ślęza BFD Wrocław 31 : 88

Po ostatnim gwizdku arbitra trenerka Emilia Bartczak skomentowała:
Mecz z bardzo wymagającym przeciwnikiem, ale dziewczyny walczyły i mimo sporych problemów kadrowych w drużynie to nie wyszły ze spuszczonymi głowami a pokazały charakter . Na pewno jest wiele do dopracowania, zwłaszcza elementy zbiórki oraz celność. Włączymy dalej i czekają nas teraz trzy bardzo ważne spotkania