Aktualności

Ciężki bój w Kłodzku i przegrana z WKK Wrocław

Wygrana młodzików U14 i przegrana kadetów U16 to najważniejsze rozstrzygnięcia ostatnich meczów ligowych.

Liga Młodzików

Ciężki bój młodzików U14 w Kłodzku.

Zastalowcy rozegrali bardzo trudny mecz w Kłodzku

Zagraliśmy słabo w ataku, oddane ponad 20 rzutów za 3 rzadko trafiały do celu. Na ostatnią 4 kwartę wyszliśmy z 8 punktową stratą. Jednak zespół pokazał charakter. Ostatnią kwartę podopieczni trenera Marek Hossa wygrali 20-6 a cały mecz 59 - 53

Wolański 6

Zielonogórzanie razem z WKK Wrocław oraz Śląskiem przewodzą w tabeli w fazie rozgrywek 1-8 Dolnośląskiej Ligi Młodzików

Liga Kadetów U16

Świetne zawody sprezentowały nam w sobotę 25 stycznia drużyny SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra i WKK Wrocław w Lidze Kadetów U16.

Przegraliśmy ten mecz jednak po walce i dobrej grze.

Mecz od początku zapowiadał się bardzo emocjonujący. Zastalowcy gonili przeciwnika przez całe 40 minut gry. Wrocławianie starali się odjeżdżać jednak Ilian Węgrowski Milan Żeromski i spółka dawała punkty w ważnych momentach spotkania. W ostatniej kwarcie rzuciliśmy się do odrobienia 10 punktowej straty, wygraliśmy tę część meczu 3 oczkami jednak czasu na dogonienie przeciwnika już zabrakło.

Dobry, szybki mecz na przyzwoitym poziomie. Brawa dla obu ekip oraz trenerów !

Zastalowcy zajmują obecnie 4 pozycję w tabeli.

SKM Zastal - WKK Wrocław 79 - 86