Aktualności

Komunikat dotyczący powrotu do treningów

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY POWROTU DO TRENINGÓW

 

SKM ZASTAL  w ramach pierwszych etapów odmrażania sportu wdrożył wszelkie możliwe procedury, aby treningi odbyły się bezpiecznie dla naszych podopiecznych. Startujemy od poniedziałku 11.05.2020 r. (przy sprzyjających warunkach pogodowych).

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że tak wielu z Państwa nam zaufało i wyraziło chęć uczestnictwa swoich podopiecznych w treningach na nowych zasadach. Jest to dla nas ogromne wyzwanie organizacyjne, ale też duma, że nasza SKMowa rodzina jest tak pozytywnie nastawiona do powrotu w nowej rzeczywistości.

Zdajemy sobie sprawę, że nic nigdy nie zastąpi prawdziwego treningu na boisku halowym.

Trenerzy poszczególnych grup SKM ZASTAL, przedstawią Państwu nowy harmonogram treningu w poszczególnych grupach, zgodny z wytycznymi Ministerstwa Sportu i Sanepidu (podział na grupy sześcioosobowe). Treningi będą odbywały się w cyklu (grupa sześcioosobowa zaliczy 2 treningi na boisku oraz jeden trening motoryczny).

Miejsce treningu: Boiska Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Sportowych - Wyspiańskiego 21

Do dyspozycji będą dwa boiska do koszykówki: Boisko A Orlik – sześć koszy do dyspozycji oraz Boisko B Orlik – dwa kosze do dyspozycji oraz wyznaczone miejsce na patio szkolnym do przeprowadzenia treningu motorycznego. W osobnym pliku znajda Państwo mapkę gdzie znajdują się miejsca zbiórek. Trenerzy wskażą którzy zawodnicy w których miejscach zbiórki maja stawić na zajęcia.

 Na naszej stronie internetowej pojawią się także zasady, do których Państwo i zawodnicy będą zobligowani się stosować, abyśmy mogli w bezpieczny sposób przeprowadzić zajęcia sportowe.

Uwzględniając zaistniałe okoliczności podjęliśmy decyzję o utrzymaniu  składki członkowskiej za miesiąc maj w wysokości 90 zł. Wysokość składki zostaje również proporcjonalnie obniżona dla tych osób które korzystają z różnych względów z obniżonej stawki.

Szanowni Państwo, wracamy do „gry”! Czekamy na Was.

SKM Zastal Zielona Góra

 

 

Miejsca zbiórek znajdują się w załączonej mapce.

 

Prosimy zapoznać się z poniższymi zasadami wznowienia treningów

 

ZASADY DOTYCZĄCE WZNOWIENIA TRENINGÓW