Aktualności

Horror w III lidze i dobre występy chłopców U12 w Trzebnicy

Prawdziwa bitwa w III lidze
Niestety po 2 dogrywkach przegrywamy z KS Basket Legnica 86 - 92

Cały mecz trzymał w napięciu a wynik balansował wokół remisu.Kiedy kilka minut przed końcem regulaminowego czasu, po dwóch trójkach świetnie grającego Rafała Szpakowskiego prowadziliśmy 7 oczkami wydawało się, że dowieziemy przewagę do końca.Niestety doświadczony zespół z Legnicy przycisnął i punkty na dogrywkę zdobył dosłownie w ostatniej sekundzie.Dwie dogrywki to próba sił, doświadczenie wzięło górę i to goście zainkasowali dwa punkty do tabeli. Warto również dodać, że graliśmy ten mecz bez Jakuba Więckowskiego.
SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - Klub Sportowy BASKET Legnica 86 : 92 (15:13, 23:16, 16:19, 18:24, d: 7:7, d: 7:13)

Dużym sukcesem SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
U12 zakończył się dzisiejszy turniej dolnośląskiej ligi koszykówki. Pomimo braku kapitana - Janka Przecławskiego, nasz zespół wygrał obydwa spotkania.
SKM Zastal - Śląsk II Wrocław 97-36
W tym jednostronnym meczu punkty zdobyli:
Hrehorecki-27, Kostyło-27, Konieczny-12, Stankiewicz-10, Błażejczak-8, Remiszewski-7, Trawiński-4, Kobylański-2

SKM Zastal - Gaudia Trzebnica 78-35
W pierwszej kwarcie mecz był bardzo wyrównany. Nasza drużyna wypracowała jednak 12 punktów przewagi do przerwy. Na początku trzeciej kwarty za 5 fauli zszedł Franek Hrehorecki. Mobilizacja całej drużyny oraz znakomita kondycja fizyczna pozwoliła na znaczne zwiększenie przewagi i zwycięstwo.

Punkty zdobyli:
Kostyło-24, Konieczny-17, Stankiewicz-11, Błażejczak-7, Kobylański-6, Remiszewski-5, Andrzejewski-3, Hrehorecki-3, Trawiński-2.
Projekt Koszykarska Klasa Sportowa zaczyna przynosić profity. Brawo chłopaki, brawo trener Artur Cielma

Dziękujemy Franko Centrum Kamienia za transmisję on-line obu spotkań naszej drużyny