Aldemed Centrum Medyczne sponsorem tytularnym II ligowej drużyny męskiej

Niezmiernie miło nam poinformować, że Aldemed Centrum Medyczne Sp z o.o. zostało sponsorem tytularnym drużyny II ligi męskiej.Zespół w rozpoczynającym się w najbliższą niedzielę sezonie będzie występował pod nazwą Aldemed SKM Zastal Zielona Góra!

Centrum Aldemed to uznana marka w regionie, na ziemi lubuskiej ale i w Polsce. Prawdopodobnie każdy zielonogórzanin był lub korzystał z usług Aldemedu. Centrum rozpoczęło swą działalność w 1996 roku. Zaczęło od przyjęć pacjentów w kilku gabinetach lekarskich.W chwili obecnej Centrum zajmuje już 4 piętra pięknej, zabytkowej kamienicy przy al. Niepodległości 1, oraz posiada Filię Zastal przy ul. Towarowej 20 o Filię Śląskie ul. os. Śląskie 5d.

Filia Zastal przeszła gruntowny remont i modernizację pomieszczeń, oraz dobudowaliśmy nowy pawilon w którym miejsce swoje znalazła nowoczesna pracownia endoskopii, blok operacyjny, oddział szpitalny.

Z początkiem roku 2011 Centrum rozpoczęło wykonywanie zabiegów operacyjnych w znieczuleniu ogólnym na bloku operacyjnym. Gwarantuje pacjentom pobyt w komfortowo wyposażonych salach na oddziale szpitalnym. Obie placówki wyposażone są w klimatyzację, windy i posiadają zniesione bariery architektoniczne.

Pod opieką POZ jest prawie 30 tysięcy pacjentów. Pacjentów przyjmują także lekarze specjaliści w następujących dziedzinach: alergologia, chirurgia, chirurgia plastyczna, choroby wewnętrzne, dermatologia, endokrynologia, ginekologia, kardiologia,medycyna sportowa, laryngologia, laryngologia dziecięca, leczenie bólu, neurochirurgia, neurologia, okulistyka, onkologia, ortopedia, psychiatria, psychologia, pulmonologia, radiologia, reumatologia, stomatologia, urologia.więcej na

http://www.aldemed.pl/articlesView.php?id=1&title=o-nas…

Dziękujemy za zaufanie i witamy na pokładzie SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra

Wejdź na

Aldemed Centrum Medyczne Sp z o.o.

http://www.aldemed.pl/